Nejednoho motoristu trápí zažloutlé, matné či prasklé světlomety na jeho vozidle. Zhoršují celkový dojem auta, působí, jako že se o vůz jeho majitel nestará a v neposlední řadě také zhoršují bezpečnost provozu. Zažloutlé světlomety jsou také jedním z nejčastějších nedostatků při kontrolách STK.

Však co se dá dělat? Renovace světel v autorizovaném servisu může někdy stát i desetitisíce a rozleštění světel, ať už provedené “profesionálem” z nějaké garážovky, nebo vlastníma rukama, sice na prvních pár měsíců zlepší vzhled auta, ale narušením svrchní vrstvy plastového krytu světlometu se výrazně zrychlí degradace, a po půl roce jsou přední světla matnější a zažloutlejší než kdy předtím. Zdá se, že rozumné řešení tedy neexistuje. A nebo snad ano?

U nás v MJakeš.cz renovujeme světlomety výměnou plastového krytu. Výsledkem jsou nově vypadající světla se stejnou životností, jako originál, a to za velmi příznivou cenu. Tento způsob opravy světel provádíme jako jediný e-shop v České republice pro vozidla značky BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes-Benz a další. Nové kryty světel prodáváme již 7 let a jsou špičkové kvality, rovnající se originálnímu výrobku.

Poškozené kryty světel vyměňujeme na naší pobočce v Praze na Břevnově. Vaše auto bude vypadat, jako kdyby včera opustilo brány montážní linky. A to vše stihneme za pouhých 36 hodin.

Seznam krytů, které dokážeme vyměnit a ceník naleznete ZDE

Stačí pouze zavolat

(+420) 608 411 090

Nebo se objednat e-mailem

 obchod@mjakes.cz

Výměna probíhá na naší pobočce v Praze 6 na Břevnově, Radimova 2342/36

Mapa Radimova 36, Praha