Podle vozidla +

Podle druhu zboží

Další služby

Informace

Nasledujte nás na Facebooku

Zrepasujeme Vám přední světla

Nejednoho motoristu trápí zažloutlé, matné či prasklé světlomety na jeho vozidle. Zhoršují celkový dojem auta, působí, jako že se o vůz jeho majitel nestará a v neposlední řadě také zhoršují bezpečnost provozu. Zažloutlé světlomety jsou také jedním z nejčastějších nedostatků při kontrolách STK.

Však co se dá dělat? Renovace světel v autorizovaném servisu může někdy stát i desetitisíce a rozleštění světel, ať už provedené “profesionálem” z nějaké garážovky, nebo vlastníma rukama, sice na prvních pár měsíců zlepší vzhled auta, ale narušením svrchní vrstvy plastového krytu světlometu se výrazně zrychlí degradace, a po půl roce jsou přední světla matnější a zažloutlejší než kdy předtím. Zdá se, že rozumné řešení tedy neexistuje. A nebo snad ano?

U nás v MJakeš.cz renovujeme světlomety výměnou plastového krytu. Výsledkem jsou nově vypadající světla se stejnou životností, jako originál, a to za velmi příznivou cenu. Tento způsob opravy světel provádíme jako jediný e-shop v České republice pro vozidla značky BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes-Benz a další. Nové kryty světel prodáváme již 7 let a jsou špičkové kvality, rovnající se originálnímu výrobku.

Poškozené kryty světel vyměňujeme na naší pobočce v Praze na Břevnově. Vaše auto bude vypadat, jako kdyby včera opustilo brány montážní linky. A to vše stihneme za pouhých 36 hodin.

Seznam krytů, které dokážeme vyměnit a ceník naleznete ZDE

Stačí pouze zavolat

(+420) 608 411 090

Nebo se objednat e-mailem

 obchod@mjakes.cz

Výměna probíhá na naší pobočce v Praze 6 na Břevnově, Radimova 2342/36

Mapa Radimova 36, Praha

Sdílet tento článek

Komentáře ()