Nejprodávanější produkty

Podle vozidla +

Podle druhu zboží

Další služby

Informace

Nasledujte nás na Facebooku

Způsoby platby, možnosti přepravy a poštovné

Platba za zboží

Přijímáme následující typy plateb:

  • Platba v hotovosti při osobním odběru
  • Platba dobírkou (při převzetí zboží od dopravce).
  • Platba předem platební kartou / účtem PayPal (bezpečně a rychle)
  • Platba předem na účet u Československé obchodní banky (č. účtu: 286878731/0300)

Platbu na účet je možné provést bankovním převodem, poštovní poukázkou (složenkou), případně i vkladem na pokladně banky. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky, je uvedeno v potvrzovacím e-mailu.

Doprava zboží a poštovné

Zboží odesíláme zpravidla každý pracovní den v 16 hodin.

→ Česká republika

Zboží odesíláme jako Balík do ruky České pošty. Pošta zaručuje dodání do druhého dne po odeslání. Poštovné za balíček s platbou předem je 99 Kč, za balíček s platbou dobírkou 139 Kč.

Pro menší zboží (plasty do světel, malé blinkry, nálepky, znaky, pokličky do kol aj.) nabízíme i odeslání Doporučenou zásilkou České pošty. poštovné s platbou předem je 60 Kč, s platbou dobírkou 100 Kč.

Pokud jste z Prahy a okolí, nebo sem máte cestu, můžeme s Vámi domluvit Osobní předání zboží na telefonu +420 773 050 053, nebo e-mailu obchod@mjakes.cz. Naše kancelář se nachází na adrese: Radimova 2342/36 169 00 Praha 6 Česká republika.

→ Slovenská republika

Zboží odesíláme službou Cenný balík - prioritní (Česká pošta). Poštovné za balíček s platbou předem je 139 Kč do 2 kg a 189 Kč nad 2 kg, za balíček s platbou dobírkou 179 Kč do 2 kg a 229 Kč nad 2 kg. Pošta zaručuje dodání do šestého dne po odeslání.

Expresní dodání na Slovensko je možné pouze při platbě předem (převod / platební karta / PayPal) službou EMS do zahraničí za 349 Kč, kdy pošta zaručuje dodání do třetího dne po odeslání.

→ Další země

Prosím kontaktujte nás, pokud potřebujete zboží doručit do jiných zemí. Rádi Vám zjistíme možnosti přepravy a platby.


Nejprodávanější produkty