Podle vozidla +

Podle druhu zboží

Informace

Další služby

Nasledujte nás na Facebooku

Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,


prodej v našem internetovém obchodě se řídí obchodními podmínkami, které si můžete otevřít, nebo stáhnout pomocí odkazů níže. Součástí podmínek je reklamační řád. Nejdůležitější informace naleznete níže na této stránce, přesto Vám doporučujeme si obchodní podmínky přečíst.

Aktuální obchodní podmínky platné od 10. 9. 2019

Aktuální obchodní podmínky ve formátu PDF

Předchozí obchodní podmínky platné od 17. 1. 2016 do 9. 9. 2019

Staré ochodní podmínky ve formátu PDF

Vybrané informace z obchodních podmínek

Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu

Občanský zákoník zakládá obchodníkům povinnost dát zákazníkovi možnost do 14 dnů vrátit zboží, jehož koupě byla uskutečněna pomocí prostředků komunikace na dálku (internetem).

Tuto možnost našim zákazníkům poskytujeme za následujících podmínek:
1) Zboží kupující musí vrátit včetně obalu a se všemi součástmi.
2) Zákazník má právo si zboží rozbalit a vyzkoušet, zda mu vyhovuje, avšak zboží nesmí nést známky používání, nebo poškození.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů se nevztahuje na zboží, které bylo upraveno dle potřeb zákazníka.

Vrácené zboží, které výše uvedené podmínky splňovat nebude, si vyhrazujeme právo odmítnout, nebo případně tyto nedostatky zohlednit na vrácené částce.

Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku, a to i včetně nákladů na přepravu, pokud bylo vráceno všechno zboží z dané objednávky. Doprava zboží zpět od kupujícího k prodávajícímu je hrazena kupujícím. Peníze za zboží vrátí prodávající buď převodem na bankovní účet, případně pomocí poštovní poukázky C, podle požadavku kupujícího.

V případě, že námi dodané zboží chcete vrátit, zabalte ho a zašlete (nebo po domluvě osobně doručte) na adresu Jakes Invest s.r.o., Radimova 2342/36, 169 00 Praha 6. Jsou možné dva postupy:

A) Přihlásíte se do svého zákaznického účtu a v historii objednávek vytvoříte vratku konkrétního zboží z předchozí objednávky. Do balíku pak stačí jen vložit lístek s číslem vratky, číslem objednávky a číslem účtu, na který chcete obdržet pěníze zpět. Balík poté odešlete na výše uvedenou adresu.

B) Nebo ke zboží přiložíte: originál nebo kopii faktury a průvodní dopis. V dopisu uveďte, že si přejete zboží vrátit ve 14 denní lhůtě a způsob jakým Vám máme zaslat zpět peníze. Můžete použít náš vyplnitelný vzor (pro Word 2007 a vyšší).

O přijetí vraceného zboží zákazníka informujeme zpravidla e-mailem. Na vyřízení a vrácení peněz si vyhrazujeme 14 dnů.

Podrobné podmínky odstoupení jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.

Reklamace

Zákonná záruka na námi prodávané nové zboží je 2 roky od zakoupení. Na zboží, které je prodáváno pod označením bazarové se tato záruka nevztahuje. Na bazarové zboží je záruční doba v souladu se zákonem zkrácena na 1 rok.

V případě, že je námi dodané zboží vadné a chcete ho reklamovat, zašlete ho (nebo po domluvě osobně doručte) na adresu Jakes Invest s.r.o., Radimova 2342/36, 169 00 Praha 6. Ke zboží přiložte: kopii faktury a průvodní dopis (v něm uveďte popis reklamované závady a kontakt na Vás). Můžete použít náš vyplnitelný vzor (pro Word 2007 a vyšší).

O přijetí reklamace a jejím dalším průběhu zákazníka informujeme zpravidla e-mailem. Na vyřízení reklamace si vyhrazujeme 30 dnů.

Podrobné podmínky reklamací jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.