Demon Eyes

Kód: A0148
ZDARMAZDARMA
deamon 3
1 499 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Položka byla vyprodána…

Cena 1499 Kč je pouze minimální hranice. Finální částka za danou úpravu vám bude sdělena před začátkem realizace. Malé, vysoce výkonné LED diody, které osvětlují čočku projektoru uvnitř vašeho světlometu pro jedinečný vzhled.

Detailní informace

doprava
Garance doručení
nepoškozeného zboží
10+ let s Vámi
10+ let s Vámi
Zavedená firma v oboru předních světel
Rodinná firma
Rodinná firma
Výroba v Praze na Břevnově
doručení
Expedice do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Mnoho řidičů dnes upravuje svá auta, aby se odlišili od ostatních majitelů vozů. Kromě karosářských a motorových úprav jsou dnes populární také úpravy světlometů. Možností individuální úpravy nabízí světlomety opravdu mnoho. Jednou z těchto úprav jsou i Demon Eyes. Svým provedením Demon Eyes nabízejí úžasný vzhled, a proto si je vybírá mnoho majitelů automobilů. Upravené světlomety vypadají podstatně lépe než původní tovární, dodávají vozidlu vynikající vzhled a do značné míry přidávají na hodnotě vozu.

 

Popis:

Demon Eyes jsou malé, vysoce výkonné LED diody, které osvětlují čočku projektoru uvnitř vašeho světlometu pro jedinečný vzhled. Díky vícebarevným LED diodám RGBW je lze spárovat s naším ovladačem Bluetooth pro možnost ovládání z aplikace ve vašem telefonu! Demon Eyes je možné instalovat do všech značek a modelů automobilů. Světlomet musí obsahovat čočku. Lze tedy aplikovat na halogenová světla s čočkou, xenonová světla, bi-xenonová světla i LED světla.

Ovládání aplikací s naším volitelným ovladačem Bluetooth si můžete vybrat jakoukoli barvu pod sluncem, včetně True White. K dispozici jsou také přednastavené vzory, včetně stroboskopu, slábnutí a dalších. Jsou to doplňky, které dělají tento ovladač opravdu výjimečným. Jednoduché funkce, jako jsou přednastavené barvy, usnadňují používání a zábavné funkce, jako je Camera Match a Music Sync, dělají opravdu radost. Nevidíte vzor, ​​který se vám líbí? Stačí si naprogramovat svůj vlastní a uložit jej na později! Tento ovladač je z hlediska ovládání a funkcí nejkomplexnějším na trhu.

Rozdíl mezi Demon Eyes a Angel Eyes nebo také Iconic Lights je hlavně v instalaci. BMW Angel Eyes je světelný kruh instalovaný kolem čočky světlometu a slouží především jako boční obrysové světlo, je také výbornou dekorací. Demon Eyes jsou také dekorativním prvkem, ale jsou instalovány uvnitř čočky a světlo se odráží od sférické čočky, která je jako oční bulva. Předpokladem pro instalaci Demon Eyes je tedy čočka. Demon Eyes jdou instalovat i na halogenová světla, která čočku mají.

Demon eyes přispívají k jasnějšímu osvětlení a tím lepší výhled řidiči vozu při jízdě. Deamon Eyes neoslňují kolemjdoucí.

Upozornění: Barevné využití Demon Eyes se může v každém státě lišit a někde mohou být určité barvy legislativně zakázány. Typicky modrou využívají bezpečnostní složky a může tak dojít k záměně. Je tedy vždy nutné si před zakoupením nebo objednáním instalace zjistit, jak je tomu v konkrétní zemi provozování vozidla z pohledu zákona.

Ideálním doplňkem pro Deamon Eyes je gravírování čočky, tyto dvě modifikace společně vytvářejí opravdu efektní vzhled.

Instalace:

Ideální je přenechat instalaci odborníkům. Před montáží musí být světlomety otevřené, proto se doporučuje profesionální instalace. Jakmile jste uvnitř, můžete jej na míru připevnit na jakékoli rozumné místo, aby bylo světlo do prostoru projektoru. Poté zapojte kabel pomocí ovladače RGBW (není součástí dodávky), dále připojte vypínací kabel k vašim potkávacím světlům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.