Podmínky ochrany osobních údajů

Vážení zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci a příznivci SERAPA s.r.o.,

společnost SERAPA s.r.o., IČO: 28381475, se sídlem Mikuláše z Husi 623/7, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha (dále „Společnost“) je progresivní, rychle se rozvíjející hráč na trhu automobilových doplňků a tuningu, zaměřená zejména na luxusní zboží pro BMW. K výzvám, které před námi stojí, přistupujeme inovativně a zároveň zodpovědně. Jsme toho názoru, že nezbytnou součástí poctivého, prosperujícího podnikání i obchodních vztahů je respekt a dodržování právních předpisů České republiky i Evropské unie, a právě o nich bychom Vás zde rádi informovali.

Tímto bychom Vás rádi informovali o všech podmínkách koupě, zejména o všeobecných obchodních podmínkách, reklamačním řádu, včetně Vám předkládáme vzorové odstoupení od smlouvy. Rovněž níže naleznete podrobnosti o právech a povinnostech vyplývajících z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tzv. GDPR, týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnoho dalšího. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.

Z důvodu rozsáhlosti této problematiky, nelze vše detailně shrnout v jediném dokumentu, a proto, máte-li pocit, že zde chybí nějaká informace o podmínkách koupě či ochraně Vašich osobních údajů, či o jakémkoli postupu pro uplatnění Vašich práv, obraťte se prosím na nás prostřednictvím e-mailové adresy ochod@mjakes.cz nebo telefonicky na (+420) 608 411 090, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

za SERAPA s.r.o.

Tomáš Rada, jednatel

 

Informační memorandum o zpracování osobních údajů společností SERAPA s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační podmínky

Vzorové odstoupení od smlouvy

Tabulka účelů zpracování osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Záznam o zpracování osobních údajů

 

 

SERAPA s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. C 137535/MSPH.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.