Obchodní podmínky a GDPR

Vážení zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci a příznivci Jakes Invest s.r.o.,

společnost Jakes Invest s.r.o.[1] (dále „Společnost“) je progresivní, rychle se rozvíjející hráč na trhu automobilových doplňků a tuningu, zaměřená zejména na luxusní zboží pro BMW. K výzvám, které před námi stojí, přistupujeme inovativně a zároveň zodpovědně. Jsme toho názoru, že nezbytnou součástí poctivého, prosperujícího podnikání i obchodních vztahů je respekt a dodržování právních předpisů České republiky i Evropské unie, a právě o nich bychom Vás zde rádi informovali.

Tímto informačním memorandem Vám sdělujeme podrobnosti o právech a povinnostech vyplývajících z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále „GDPR“) týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnoho dalšího. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.

Za výše uvedeným účelem jsme vypracovali toto Informační memorandum, které má sloužit jako základní shrnutí ochrany Vašich osobních údajů. Z důvodu rozsáhlosti této problematiky, nelze vše detailně shrnout v jediném dokumentu, a proto, máte-li pocit, že zde chybí nějaká informace o ochraně Vašich osobních údajů, či o jakémkoli postupu pro uplatnění Vašich práv, obraťte se prosím na nás prostřednictvím e-mailové adresy ochod@mjakes.cz nebo telefonicky na (+420) 608 411 090, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Za Jakes Invest s.r.o.,

Marek Jakeš, jednatel Společnosti

 

Informační memorandum o zpracování osobních údajů společností Jakes Invest s.r.o.

Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační podmínky

Vzorové odstoupení od smlouvy

Tabulka účelů zpracování osobních údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Směrnice pro zpracování osobních údajů

Záznam o zpracování osobních údajů

 

 

[1] Jakes Invest s.r.o., IČO: 028 19 759, se sídlem Radimova 2342/36, Břevnov, Praha 6, PSČ 169 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. C 222389.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.