Oprava světel

Specializujeme se na opravy světlometů většiny značek. Nabízíme rychlé a kvalitní řešení pro opravu zašlých, rozbitých nebo zamlžených světel. Níže fotky před a po.

Kontakt: +420608222193 E-mail jakub.janc@mjakes.cz


f20-pre-repas-after

 

Jak oprava světel probíhá?

Po domluvě z jakého auta budeme světla renovovat vám sdělíme cenovou nabídku - cena závisí na typu světlometu, poškození daného a provedených pracích. Ve většině případů stíháme světlomety opravit za jeden den.

Světlomety k nám můžete doručit již sundané nebo přijedete s celým autem a světlomety si demontujeme zde u nás. V Praze a okolí nabízíme i bezplatné vyzvednutí již demontovaných světlometů. Pro renovaci více než dvou světel nás kontaktujte pro lepší cenovou nabídku.g20-pre-repas-afterVysvícené / vypálené paraboly optiky

Pokud vám světlomety špatně svítí, s velkou pravděpodobností jsou vypálené paraboly xenonového projektoru. Tento díl odráží světlo z xenonové výbojky a směřuje světlo skrz čočku na vozovku. Když je parabola vysvícená, objeví se tmavý flek (viz obrázek levá parabola) a projektor už neplní svůj úkol dostatečně efektivně. Vaše stávající poškozené paraboly dokážeme znovu pokovit a dát dílu nový život nebo můžeme instalovat celý nový projektor. Na fotografii níže lze vidět parabolu před a po pokovení.


paraboly


Denní svícení pro BMW


Nabízíme svítící kroužky vlastní výroby přímo navržené pro konkrétní model auta. Naše BJ Iconic Lights jsou šetrné k vaším světlometům (není třeba řezat otvory nebo lepit) kvůli promyšlené plug and play metodě, je instalace velmi snadná. Vybrat si můžete z kulatých Angel Eyes nebo z řady hranatých CORE. Pokud jste nenašli denní svícení pro svůj model, můžeme vám je vyrobit přímo pro vaše světlomety. Vývoj trvá zhruba 2-3 týdny.Bimmer - category image BJ Iconic 2  

 

Finální nacenění bude záležet na typu vozu, poškození a náročnosti opravy světlometu. Cena za práci 1 světla se běžně pohybuje mezi 2999 až 7999 Kč. Pokud máte zájem o opravu, konzultaci, nebo nacenění, zavolejte nám na +420 608 222 193 napište na Whatsapp, případně email obchod@mjakes.cz.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.