Gravírování čoček

Kód: A0147
ZDARMAZDARMA
grav 2
1 499 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Cena 1499 Kč je pouze minimální hranice. Finální částka za danou úpravu vám bude sdělena před začátkem realizace. Gravírování symbolu, nápisu nebo loga do čočky světlometu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro úpravu čočky světlometu jakýmkoliv symbolem, nápisem, logem nebo ornamentem se využívá vícero technologií. Může se využít pískování, leptání nebo gravírování. Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí. Gravírovat je možné do různých materiálů (např.: dřevo, kov, plast a sklo). A to je přesně to, co umíme a děláme my, jelikož čočky světlometů jsou ze skla. 

Na sklo obecně se gravírují jakékoliv obrázky a motivy. My ale negravírujeme například na skleničku, kde má zákazník možnost zachytit veškeré detaily a jde mu právě o detaily. Ze zkušenosti víme, že na čočky světlometů má smysl gravírovat pouze jednodušší obrazce, znaky nebo loga, která budou dobře viditelná z větší dálky a budou tak plnit svůj efekt. 

Světově nejznámějším prvkem gravírování na čočku je Honeycomb, kdy se na čočku gravíruje vzor vnitřku včelího úlu. 

Gravírování čočky světlometu je ideálním doplňkem pro Demon Eyes, kdy v barevném promítnutí znak krásně vynikne. Obě modifikace společně vytvářejí efektní vzhled.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.