Profesionální leštění světlometů

Kód: A0146
ZDARMAZDARMA
lesteni 3
1 999 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Položka byla vyprodána…

Cena 1999 Kč je pouze minimální hranice. Finální částka za danou úpravu vám bude sdělena před začátkem realizace. Levnější varianta než nový světlomet. Rychlá realizace.

Detailní informace

doprava
Garance doručení
nepoškozeného zboží
10+ let s Vámi
10+ let s Vámi
Zavedená firma v oboru předních světel
Rodinná firma
Rodinná firma
Výroba v Praze na Břevnově
doručení
Expedice do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Nevidíte vlivem stavu vašich světlometů na silnici? Vaše světlomety už ani zdaleka nepřipomínají světlomety při koupi vozu? Jsou vlivem vnějších vlivů zažloutlé nebo popraskané? Měli jste problém na STK? Repase výměnou předních krytů světlometů se vám zdá nákladná nebo se náhradní kryty světlometů pro vaše vozidlo nevyrábí? Pak vás určitě bude zajímat naše služba Leštění světlometů

 

Výhody:

  • Opětovné vylepšení vzhledu vozu a navýšení jeho hodnoty
  • Levnější varianta než nový světlomet
  • Zvýšení bezpečnosti při provozu pro vás i vaše okolí
  • Vhodné pro vozy všech značek a všechny druhy světlometů
  • Světlomety se nemusí vyndavat z auta
  • Rychlost procesu, do pár hodin máme hotovo
  • Aplikace ochranné vrstvy po proceduře
  • Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi zaměřující se na renovace a veškeré úpravy světlometů 

Profesionální leštění světlometů má u nás mnoho fází, včetně závěrečné ochrany keramickou vrstvou nebo lakem. Po kompletní proceduře máte u nás možnost připlatit si i ochranou folii. Ta slouží nejen k prodloužení trvanlivosti celé procedury leštění světlometů, ale jedná se i o účinnou ochranu proti kamínkům a dalším nástrahám v běžném provozu vozidla. 

Leštění světlometů má několik fází, jak už jsme zmínili výše, a my nezapomínáme na žádnou z nich. Nejprve samozřejmě dojde k ochraně okolí světlometu tak, abychom nepoškodili žádnou část vašeho vozu. Zakryjeme i části vozu, které by při leštění mohly být nejen poškozené, ale i znečištěné. Následně přední kryt světlometu důkladně vyčistíme od veškerých nečistot, abychom zjistili reálný stav předního krytu a vyhodnotili další postup. Pak již přecházíme k fyzickému leštění. To probíhá broušením světlometu celou škálou hrubostí brusných papíru až po nejjemnější, který vyhladí i poslední drobné nerovnosti a optické kazy předního světlometu. Dále celý světlomet důkladně rozleštíme a přistupujeme k aplikaci ochrany, která je naprostou nutností po celém procesu. Bez této ochrany hrozí velmi rychlý návrat k původnímu stavu světlometu. Na výběr máte možnost keramické ochrany nebo vhodnější a účinnější lakování. V nabídce je aplikace ochranné folie vrstvy, která zaručí větší výdrž této procedury a zároveň funguje jako ochrana před vnějšími mechanickými vlivy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.