Ochrana světlometů

Kód: A0149
ZDARMAZDARMA
ochrana 4
1 499 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Položka byla vyprodána…

Cena 1499 Kč je dolní cenová hranice. Finální částka za danou úpravu vám bude sdělena před začátkem realizace. Ochrana světlometů je velmi důležitá pro životnost světlometů.

Detailní informace

doprava
Garance doručení
nepoškozeného zboží
10+ let s Vámi
10+ let s Vámi
Zavedená firma v oboru předních světel
Rodinná firma
Rodinná firma
Výroba v Praze na Břevnově
doručení
Expedice do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Ochrana světlometů je velmi důležitá pro delší životnost světlometů. Během jízdy do světlometů narážejí zrnka písku a další nečistoty, které poškozují lak na povrchu světlometů a způsobí jeho zmatnění. Na kryty světlometů má negativní vliv také sluneční světlo a ultrafialové paprsky. Nejde jen o vizuální stránku, ale samozřejmě i o tu funkční. Po leštění světlometu a ostatních úpravách, kdy se nepracuje s novým krytem světlometu, je naprostá nutnost kryt světlometu chránit.

 

Výhody:

  • Vysoká životnost
  • Chrání před znečištěním, UV zářením a ztrátou pigmentu
  • Obnovuje vzhled plastových dílů

 

1) Keramická ochrana

Výrobky na bázi keramické ochrany tvoří trvanlivý vodoodpudivý keramický povlak, který ošetřené díly chrání před UV zářením a znečištěním. Povlak by měl tvořit co nejsilnější vrstvu. Jde totiž o klíčový faktor při ochraně plastů před blednutím. Standardní trvanlivost povlaku je až 12 měsíců.

 

2) Lak

Lak je ještě o něco lepší varianta ochrany světlometů než keramická ochrana. Jde o transparentní, světlostálý a povětrnosti odolný lak, který zvyšuje odolnost vůči UV záření, slané vodě, mytí vozidla, atd. Dále má vysokou odolnost vůči chemikáliím, benzínu, povětrnostním podmínkám a proti poškrábání a otěru.

 

3) Folie

Ať už se rozhodnete pro keramickou ochranu světlometu nebo pro ochranu světlometu lakem, je ideálním doplňkem ochranná folie. Většina používaných folií na trhu má dostatečně odolnou vnější vrstvu, kterou je téměř nemožné prorazit nebo poškrábat. Tyto folie jsou dostatečně tlusté, aby zvládly přímé nárazy kamínků, odolávaly UV a IR záření, ale přitom umožňovaly přirozený průchod světla. Folii je tedy dobré aplikovat i v případě pořízení nového vozidla nebo v čase, kdy ještě nenese světlomet známky opotřebení. Stejně tak je u nás možné aplikovat tuto ochranou folii i na zadní světlomety.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.